Hakkımızda

Hakkımızda

QLife Genomics; gelişen bilim ve teknolojinin ışığında, kişiye özel tedaviyi kendine amaç edinen, “Koruyucu Hekimlik” ve “Kişisel Tıp” kavramlarını en güncel bilimsel verilerle sizlere sunan bir yol haritasıdır. Genetik yapınıza göre yatkınlık ve risklerinizi belirleyerek, sizlere özel sunulan kişisel çözümlerle, yaşam kalitenizi artırmanıza katkıda bulunmak ana hedefimizdir. Uzman kadromuz ve bilimsel ekibimiz ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı güncel bilimsel verilerin ışığında geliştirilen testler, ülkemizde hizmet veren en kapsamlı uygulamalardır.

Genetik bilimindeki yeni buluşlar ve uygulamalar, günlük hayatımızın bir vazgeçilmezi olma yolunda ilerlemektedir. Rutin hayatımızda uygulanabilecek ufak iyileştirmelerin, gelecek hayatımız üzerindeki etkisi artık bilinmektedir. Bu sebeple, QLife Genenomics testleri, yaşam kalitesini artırmak isteyen herkese uygulanabilmekte, ekonomik ve pratik çözümler sunmak için yeni testler geliştirilmeye devam edilmektedir.

QLife Genomics; GGT Global Genetik Teknolojileri markasıdır. Global Genetik Teknolojileri; 2012 yılından itibaren ülkemizde genetik testler ve teknolojileri üzerine faaliyet gösteren bir biyoteknoloji firmasıdır. Kendi alanında, Amerika, İngiltere, Almanya ve Çin menşeili, sektörünün öncü firmalarının münhasır distribütörlüğünü yürütmektedir. Genetik alanında Türkiye’de çok kapsamlı hizmet portföyü sunan GGT, bilimsellik ve güvenilirlik çerçevesinde her geçen gün yeni projelere ve başarılara imza atmaktadır.

Misyonumuz

Genetik yapınıza göre yatkınlık ve risklerinizi belirleyerek, sizlere özel sunduğumuz kişisel çözümlerle, yaşam kalitenizi ve sürenizi arttırmanıza katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

İnsan odaklı iş ahlakımız, güvenilir ekiplerimiz ve teknolojimizle, dokunduğumuz her hayata değer katarak, yurt içi ve yurt dışında tercih edilen biyoteknoloji firması haline gelebilmek.